Ana Sayfa » Twitter Kodları » Twitter Toplu Unfollow Kodu ve Kullanımı -2016

Twitter Toplu Unfollow Kodu ve Kullanımı -2016

Twitter’da takip ettiğiniz herkese toplu olarak unfollow yapmak günümüzde çeşitli uygulamalar ve kodlar ile oldukça kolay.

Ancak twitter ‘da toplu unfollow kodu, yani Takibi Bırakma Kodu hakkında biraz bilgi vermek isterim sizlere.

Öncelikle bu paylaşacağımız unfollow kodunun diğer paylaşmış olduğum takip etmeyenlere unfollow kodu arasındaki farkını biliyorsunuzdur. Bir önceki kodda sadece takip etmeyenlere unfollow yaparken, bu kodda ise takip eden etmeyen herkese unfollow yapıyorsunuz.

Toplu unfollow kodumuzun nasıl kullanılacağını alt kısımda sırasıyla anlatıyorum.

Yalnız, sadece bu kod için değil diğer paylaşımlardaki kodlarında çalışması için Google chrome veya Mozilla tarayıcınızın olması gerekiyor. Chrome veya Mozilladan girdiğinizi varsayıyorum.

1- Tarayıcımızdan twitter’a girip takip ettiğimiz kullancıların bulunduğu sekmeyi açalım.

2- Belirli sekmeyi açtıktan sonra Klavyemizden F 12 tuşuna basalım

3- F12 tuşuna bastığımızda hemen alt kısımda veya yan taraf da Geliştirici Araçları adı altında muhtemelen daha önceden görmüş olma olasılığınız yüksek, kodlarla dolu pencere açılıyor. (endişelenmenize gerek yok)

Twitter Kodları
geliştirici araçları ekran görüntüsü

4- Açılmış olan bu kodlarla dolu pencerenin üst kısımın da sırasıyla, Elements Console ve Network gibi geçiş sekmeleri mevcut. (butonlar)

5- Console butonuna tıklayalım.

6- Şimdi ise sizlere vereceğim twitter toplu unfollow kodunu CTRL ve A tuşlarını kullanarak tümünü seçip kopyalayın. Kopyalanması gereken kod

7- Ardından,  CTRL ve V tuşları ile de Alt kısımdaki görselde göstermiş olduğıum, Console sekmesindeki boş alana yapıştırıp Enter tuşuna basalım.

Twitter kodları
Console sekmesi ekran görüntüsü ”NOT: eğer kırmızı renkte kodlar varsa dikkate almayın hemen alt kısımdaki  boş alana kodunuzu yapıştırın”

 

Tüm yapacağımız işlemler bukadardı, şuan toplu unfollu yapmaya başladınız. Toplu unfollow işlemini nasıl durdurabilirim derseniz Sayfayı Yenilemeniz yeterlidir.

Yapamadığınız, sorun yaşadığınız, anlamadığınız, veya düşüncelerinizi paylaşmak istediğiniz bir durum olursa alt kısımdan yorum bırakabilirsiniz. Twitter ile ilgili farklı bir çok koda ulaşmak için üst menüden Twiter Kodları butonuna tıklayıp diğer kodlara da göz atabilirsiniz. Herkese kolay gelsin.

Twitter Toplu Unfollow Kodu ve Kullanımı -2016
Toplam 243 oy verilmiş
sizde oy vermeyi unutmayın (:

İlgini çekebilecek diğer konular

Silinmeyen Retweetler ve Tweetler

Silinmeyen Retweetler ve Tweetler

Bu konu yalnızca Profilde görünmeyen, Silinmeyen retweet ve Tweetler için hazırlanmıştır. Twitter profillerimiz de temizlik …

9 Yorumlar

 1. Avatar of tayfun

  ben kod kullanmadan kendim unf atıyorum takip etmeyenlere hesabım kapanır mı günde 500 kişiye unf atsam

 2. Avatar of tayfun

  Bu kodlla tweetler de mi siliniyo ?

 3. Avatar of tayfun

  Hesabım kilitlenir mi 10000 kişiye unf atarsam ?

  • Avatar of tayfun

   1 saat arayla 5’er bin unfollow yaparsanız kilitlenmez.
   Anacak 10 bin kişiye bir anda unfollow yapmanız ..twitter botları tarafından tespit edilirse, agresif davranış olarak algılanacak ve hesabınızı güvene almanızı isteyeceklerdir. Bir nevi kilitlenecektir. Böyle bir durumla karşılaştığınız da ..Kilidi kaldırmak için, şifrenizi sıfırlamanız yeterlidir.

 4. Avatar of tayfun

  hocam çok başarılı yazıyorsunuz çok düzenli de ayrıca siteniz seonuzda iyi başarılarınızın devamını dilerim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


6 + 6 =


Endişelenme Bu Bir Reklam Değil

Bilgilendirme

Twitter Güncelleme

Twitter Kodları hergün olmasa da sizden gelen hata mesajlarına göre sık sık kontrol edilmektedir. Çalışmayan bir kod olursa iletişim kısımından bildirin lütfen! Ancak onun öncesin de basit hatalar dan dolayı problem yaşarsanız yorumları okumanız da fayda var. :)
ÇOK YAKINDA YENİ KODLAR GELİYOR :)
17.10.2018