Ana Sayfa » Bilgisayar » Gerçek Pokemon Go Uygulaması (Oyunu )

Gerçek Pokemon Go Uygulaması (Oyunu )

Pokemon go oyunu adı altında yüzlerce uygulama var. Fakat bu indirdiğiniz uygulamaları açtığınızda tam bir hayal kırıklığı yaşıyorsunuz.
Çünkü indirdiğiniz pokemon go oyununun (apk uygulaması) aslında sahte bir reklam uygulamasından ibaret olduğunu görüyorsunuz.
Ve internette araştırmanıza rağmen Gerçek Pokemon Go Oyunu ( uygulaması, apk ) oyuna nereden ulaşacağınızı bilmiyorsunuz, ki bende merak edip araştırdığımda hangi indirdiğim pokemon go oyununun gerçek olduğunu anlayamadım. Ve bloğum da pokemon go gerçek uygulamasını paylaşmaya karar verdim.

Pokemon go oyununu hakkında kısa bilgi;

Pokemon go oyunu Niantic tarafından geliştirilmiş ve Pokemon şirketi tarafından yayımlanmış ios ve android tabanlı gerçeklik oyunudur. Niantic şirketi Pokemon go oyununun yanı sıra Pokémon Go Plus isimli uygulamayı da beraberinde yayımlıyor. Pokemon Go Plus uygulaması nedir diyecek olursanız, yakınlar da beliren bir pokemon tespit ettiğinde Bluetooth aracılığı ile kullanıcıya uyarı veren bir uygulama.

Gerçek Pokemon Go oyunu ( apk uygulamasını) nasıl indirebileceğimize gelelim.

Gerçek Pokemon go uygulamasını indireceğiniz Apk mirror sitesi Google Play ‘de olan bütün uygulamaların tüm versiyonlarının yayımlandığı Profesyonel android uygulama sitesidir. Sizlerde Gerçek Pokemon go oyununu buradan indireceksiniz yani son derece güvenilir olan Apk mirror sitesinden.

Gerçek Pokemon Go Uygulaması ( Oyununu ) Android Uygulama Devi Resmi sitesinden İNDİR

Herkese iyi eğlenceler. Bir sorun problem yaşarsanız alt kısımdan yorum bırakabilirsiniz. Bildirimlere izin vermeyi unutmayın. Böylelikle  yeni paylaşımlardan haberdar olabilirsiniz.

Gerçek pokemon go oyunu uygulaması apk indir
Gerçek Pokemon Go Uygulaması (Oyunu )
Toplam 80 oy verilmiş
sizde oy vermeyi unutmayın (:

İlgini çekebilecek diğer konular

Windows 10 'da format atmadan sıfırlama

Windows 10 Sıfırlama ( Formatsız)

Windows 10 yüklü bilgisayarımızda yaşadığımız problemden dolayı format atmamız gerekiyor. Olur ya, bilgisayarımıza virüs bulaşmıştır …

Bir yorum var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


6 + 4 =


Endişelenme Bu Bir Reklam Değil

Bilgilendirme

Twitter Güncelleme

Twitter Kodları hergün olmasa da sizden gelen hata mesajlarına göre sık sık kontrol edilmektedir. Çalışmayan bir kod olursa iletişim kısımından bildirin lütfen! Ancak onun öncesin de basit hatalar dan dolayı problem yaşarsanız yorumları okumanız da fayda var. :)
ÇOK YAKINDA YENİ KODLAR GELİYOR :)
17.10.2018