Ana Sayfa » Bilgisayar » Araçlar » Bilgisayarda Android Uygulama Açma

Bilgisayarda Android Uygulama Açma

Android, Google ‘ın 2005 ‘te satın aldığı ve halâ geliştirmekte olduğu bir işletim sistemidir.
Resmi araştırmalara göre dünya genelinde en çok kullanılan işletim sistemi 1.5 milyardan fazla kullanıcıya sahip olan Windows ‘dur. Windows’dan sonra ise 1 milyar 200 milyon kullanıcı sayısıyla Android gelmektedir.
Android ve Windows  farklı alt yapılara sahip oldukları için normal şartlar da Andoid uygulamalarını Bilgisayarımızda, ve yine aynı şekilde bilgisayarımızdaki programlarımızı da Android telefonlarımızda çalıştırmamız mümkün değildir. Fakat internet ortamında çözülemeyecek çok az sorun vardır.
Her konuda yardımımıza koşan programcı ve uygulama geliştiriciler, bu problemle de baş edebilmemiz için bir program hazırlamışlar.

BlueStacks

BlueStacks programı android telefonlarımızdaki bütün uygulamaları bilgisayarımızda çalıştırmamıza ve açmamıza yarayan, Rosen Sharma ‘in geliştiricisi olduğu bir bilgisayar programıdır.

Android telefonlarınızdaki uygulamalarınızı bilgisayarınıza taşıyarak telefonunuzdaki yükü az da olsa hafifletebilir, işlerinizi BlueStacks programı ile kolay ve çok daha hızlı şekilde halledebilirsiniz. Ektra olarak bilgisayara yüklediğiniz  bu  program sayesinde yüksek mb lı oyun ve uygulamalardaki donma ve kilitlenme sorunlarını da ortadan kaldırarak, tam anlamıyla android’in keyfini çıkarabilirsiniz.

Kurulum

Kurulumu oldukça basittir. masaüstüne inen dosyayı çift tıklayarak açıyor ve basit önergeleri takip ederek kurulumu tamamlıyoruz.

Sizde bilgisayarınız whatsapp, snapchat ve çeşitli android uygulamalarını çalıştırmak istiyorsanız alt kısımda vereceğim BlueStacks ‘ı orjinal resmi sitesinden indirip bilgisayarınıza güvenle kurabilirsiniz.

BlueStacks İNDİR

BlueStacks programı ekran görüntüsü

Not: Anlamadığınız bir durum olursa alt kısımdan yorum bırakabilirsiniz

Bilgisayarda Android Uygulama Açma
Toplam 56 oy verilmiş
sizde oy vermeyi unutmayın (:

İlgini çekebilecek diğer konular

Windows 10 'da format atmadan sıfırlama

Windows 10 Sıfırlama ( Formatsız)

Windows 10 yüklü bilgisayarımızda yaşadığımız problemden dolayı format atmamız gerekiyor. Olur ya, bilgisayarımıza virüs bulaşmıştır …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


5 + 1 =


Endişelenme Bu Bir Reklam Değil

Bilgilendirme

Twitter Güncelleme

Twitter Kodları hergün olmasa da sizden gelen hata mesajlarına göre sık sık kontrol edilmektedir. Çalışmayan bir kod olursa iletişim kısımından bildirin lütfen! Ancak onun öncesin de basit hatalar dan dolayı problem yaşarsanız yorumları okumanız da fayda var. :)
ÇOK YAKINDA YENİ KODLAR GELİYOR :)
17.10.2018